fbpx

ZESPÓŁ

Jesteśmy doświadczonym zespołem zaprawionym w marketingowych bojach. Za nami ponad dekada organizacji eventów, opracowania magazynów, produkcji sesji zdjęciowych i realizacji strategii. Lata praktyki dały nam zdrowy dystans, szerokie spojrzenie, zdolność przewidzenia wielu trudności, ale też wyłapania nowych okoliczności. Stale rozwijane umiejętności, weryfikacja nowych technologii, zaprzyjaźnieni klienci oraz stabilny zespół rozbudowany o nowych specjalistów to dowód na to, że naprawdę lubimy naszą pracę i wierzymy w sens naszych działań. Najlepszym argumentem za współpracą z naszym korpo-teamem jest kilkaset realizacji i zdobyte nagrody.

"Ludzie sukcesu ciągle się uczą i rozwijają, ludzie przeciętni uważają,że już wszystko wiedzą."
Harv Eker

Naszą specjalnością jest produkcja zdjęciowa i custom publishing oraz tworzenie przemyślanych strategii zarówno dla debiutujących marek jak i doświadczonych rekinów biznesu. Prowadzimy także profile w social mediach, ogarniamy reklamę online i offline oraz tworzymy identyfikacje wizualne i spójne projekty graficzne.

Dzwoń, pogadamy 🙂

Poznaj nas bliżej:

Inga nasz team

Inga Tomala

Chief, just chief

Można powiedzieć, że pełnoletnia, jeżeli chodzi o pracę w marketingu, a to procentuje bogatym doświadczeniem, trzeźwym spojrzeniem i zdrowym dystansem w branży. Pilotuje główne projekty, czuwa nad sensem każdej realizacji i kontroluje efekt końcowy, aby nie było rozjazdu. Wymaga od zespołu samodzielności i tupie nogą, gdy nie wszystko jest zapięte na ostatni guzik. Każde zobowiązanie traktuje bardzo poważnie, pracuje nad organizacją, ale nie ukrywa, że największą frajdę sprawia jej praca koncepcyjna i kreatywna, w której łączy estetykę ze skutecznością.

Natalia Korporacja Stylu

Natalia Grabda

Social mentor

Szara eminencja, głos z offu i chodząca pani cierpliwość nawet w obliczu deadline’ów. Pracuje nad skutecznością reklam w social mediach, testuje nowe narzędzia i stawia sobie wyzwania większe niż oczekiwania klientów, aby zaskakiwać ich tylko pozytywnie. Kontakty z partnerami, negocjowanie wycen i terminów oraz biurowy ordnung ogarnia w tzw. międzyczasie. Typ realizatorki, której bez mrugnięcia okiem
powierzamy opiekę nad najbardziej wymagającymi klientami w reklamowych starciach.

Ania nasz team

Ania Janik

Content designer

Z taką samą lekkością pisze zarówno o stylizacyjnych trikach, jak i zaletach elektronarzędzi. Jest wirtuozem słowa, kreatorką postów i doskonałym obserwatorem trendów, zwłaszcza tych branżowych. Wyłapuje niuanse, bawi się koncepcją i przelewa do worda wartościowe treści w miękkim stylu. Zawodowo komentuje, wyłapuje i inspiruje, a każdą stresującą okoliczność zamienia w pretekst do wybornych żartów. 

Olga Grzegory

Master of Adobe

Jej doświadczenie mierzymy setkami obrobionych zdjęć wizerunkowych, lookbookowych oraz produktowych. Designerskie flat lay’e tworzone dla marek nabierają insta-flow, a krótkie animacje wzmacniają przekaz i zasięgi. Najlepiej czuje się w custom publishingu – to z Olgą wspólnie tworzymy magazyny firmowe dla naszych klientów, zdobywając dzięki nim nagrody w konkursach branżowych. Wspólnie tworzymy także identyfikację wizualną marek – od logotypu, przez papeterię, po oznakowanie przestrzeni.

Dorota

Dorota Papież

Sale&styling ninja

Dorota to nasza broń kobieca – najlepsza specjalistka do spraw wizerunku. Jest także mistrzynią, jeżeli chodzi o umiejętności sprzedaży i budowanie relacji z klientami. Nasz numer jeden w sekcji eventowej i szkoleniowej, jest również merytorycznym mentorem w kwestii trendów, dress code’u i autoprezentacji. W sytuacjach bez wyjścia znajduje plan W, a każdy nasz wspólny projekt realizuje poprzeczkę wyżej.

Magda

Magda Górnisiewicz

Fit&wellness expert

Odpowiada za fachowe doradztwo i treści redakcyjne w projektach, w których zdrowie, aktywność i relaks mają zasadnicze znaczenie. Szkoli naszych klientów i ich zespoły z zakresu zdrowego stylu życia, zachowania równowagi i wzmacniania odporności, gwarantując przy tym idealną formę
budowania relacji w firmie. Jest perfekcjonistką z niesamowitym poczuciem humoru, która równocześnie uczy zdrowych nawyków. 

Angelika Wiciejowska

Korpo writer

Najmłodszy członek zespołu, który od kilku lat realizuje się w różnych korpo zadaniach. Z sukcesem przejmuje kontrolę nad organizacją eventów,
sprawdza się w nietypowych realizacjach, ale nie ma co ukrywać, że najbardziej ceni pracę nad tekstem. Tworzy wartościowy content na blogach i stronach magazynów naszych klientów, pisząc ciekawie i z polotem na każdy temat.

OTRZYMAJ DARMOWEGO E-BOOKA!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać bezpłatnego e-booka “Jak sprzedawać i budować relacje z klientem nie tylko w trudnych czasach“. Zostawiając swój e-mail, od czasu do czasu otrzymasz od nas marketingowe newsy, ciekawe artykuły i porady dot. komunikacji.