fbpx

ZDJĘCIA PRODUKTOWE

Zdjęcia produktowe tworzymy dla klientów z różnych branż. Zoom na detal, ciekawa aranżacja czy umiejętna reinterpretacja zasad kompozycji – kreatywne podejście do tematu pozwala nam znaleźć sposób na wyróżnienie Twojej oferty na tle konkurencji.

W naszej ofercie znajdziesz:

  • Packshoty, czyli statyczne zdjęcia produktów na białym tle. To istotny element sprzedaży online – od ich atrakcyjnej prezentacji zależą decyzje zakupowe Twoich potencjalnych klientów. Odpowiednie ujęcia, korzystne oświetlenie, profesjonalna obróbka – zadbamy o to, aby jakość wykonanych przez nas zdjęć odzwierciedlała jakość Twojej oferty.
  • Zdjęcia still life, czyli stylizowane zdjęcia produktowe. Dzięki scenografii, rekwizytom i oryginalnemu pomysłowi, nadajemy produktom szerszy kontekst, opowiadamy historię czy pokazujemy szeroki zakres oferty.
  • Zdjęcia flat lay, czyli kompozycje sfotografowane z góry. Ten rodzaj fotografii produktowej jest niezwykle popularny w social mediach, zwłaszcza na Instagramie. Oryginalna koncepcja i nienaganna estetyka pomagają uatrakcyjnić komunikację wizualną marki.

Jak to wygląda w praktyce? 

W ramach ustalonego budżetu przygotujemy koncepcję sesji zdjęciowej dopasowaną do charakteru Twojej marki i oczekiwań Twoich klientów oraz zrealizujemy ją z najwyższą dbałością o szczegóły. 

Tego rodzaju zdjęcia produktowe, również w technologii 360°, realizowaliśmy m.in. dla marek Dalia Lingerie, Paged Meble, Venezia, By Dziubeka, HEAN, Elgon, Feba, Bayla, Inter Optyk, Elgon, C2C czy Danatella Oscarioni.

OTRZYMAJ DARMOWEGO E-BOOKA!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać bezpłatnego e-booka “Jak sprzedawać i budować relacje z klientem nie tylko w trudnych czasach“. Zostawiając swój e-mail, od czasu do czasu otrzymasz od nas marketingowe newsy, ciekawe artykuły i porady dot. komunikacji.