fbpx

ShapeMeUp
Portal i magazyn firmowy

8 edycji custom publishingowego tytułu #ShapeMeUp
6000 nakładu drukowanego magazynu firmowego
76 stron
68 kobiet zaproszonych do rozmowy
240 artykułów na blogu

ShapeMeUp

Magazyn firmowy i portal kobiecy w formie bloga – projekty prowadzone dla klienta Dalia Lingerie.

Projekt

Kompleksowa realizacja magazynu i portalu kobiecego – od koncepcji, przez strategię po poszczególne wdrożenia, redakcję, skład, druk i promocję. Opracowanie materiałów na bloga i jego obsługa techniczna połączona z kreowaniem wizerunku marki w social mediach

Wykonanie

Przygotowanie koncepcji, strategii i kosztorysu, a następnie konsekwentna realizacja projektu shapemeup, w ramach którego pracujemy nad drukowanym magazynem oraz portalem tematycznym. Celem komercyjnym magazynu jest zaprezentowanie szerokiej oferty marki – kolekcji sezonowych, strojów kąpielowych, bielizny modelującej, biustonoszy dla mam karmiących oraz klasycznego basicu. Publikacja zawiera informacje cenne z punktu widzenia klientek oraz dystrybutorów zainteresowanych współpracą z marką, m.in. dokładną tabelę rozmiarów czy obszerny lookbook z dokładnym opisem poszczególnych modeli. To ponad 70-stronicowa, elegancko wydana publikacja, zawierająca informacje i zdjęcia z kampanii, zdjęcia wizerunkowe i lookbookowe, kompozycje packshotów w odniesieniu do stylu popularnych celebrytek i blogerek, autorskie artykuły poruszające tematykę kobiet oraz porady modowe i kosmetyczne ekspertów współpracujących z marką.

Wykorzystując specyfikę custom publishingu, marka dociera z informacjami o swoich działaniach do stałych oraz potencjalnych klientek, odwiedzających salony marki i portal shapemeup.pl. Czytelnictwo magazynu zwiększa dodatkowo współpraca z influencerkami – znanymi kobietami, zapraszanymi do współpracy przy każdym numerze. Wśród nich znalazły się m.in. Monika Jurczyk “Osa” – pierwsza polska personal shopperka, Aleksandra Rożnowska “Sportsmama” – popularna trenerka mam, Natalia Gacka-Dressler – Mistrzyni Świata w Fitnessie Sylwetkowym, Anita Jancia – aktorka, Joanna Keszka – ekspertka w dziedzinie kobiecej seksualności, Justyna Czajka – modelka plus size oraz popularne instagramerki. Każda z nich pozwala na dotarcie do różnych grup odbiorców, w zależności od specyfiki wykonywanego zawodu.

Magazyn firmowy “#ShapeMeUp” wydanie on-line

 


OTRZYMAJ DARMOWEGO E-BOOKA!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać bezpłatnego e-booka “Jak sprzedawać i budować relacje z klientem nie tylko w trudnych czasach“. Zostawiając swój e-mail, od czasu do czasu otrzymasz od nas marketingowe newsy, ciekawe artykuły i porady dot. komunikacji.