fbpx

Neo Fashion Jamboree
Festiwal modowy

6000 festiwalowiczów
1060 makijaży i uczesań
160 publikacji w mediach
83 zaproszonych artystów
72 pokazów mody
70 modelek i modeli
25 metrowy wybieg
23 wystawy
20 wykładów i warsztatów
7 konkursów fotograficznych
3 edycje

Neo Fashion Jamboree

Festiwal mody i sztuki organizowany w Bielsku-Białej, w ramach którego odbyły się pokazy mody, wystawy fotografii i sztuki użytkowej, konkursy, warsztaty oraz wykłady.

Projekt

Festiwal Neo Fashion Jamboree trzykrotnie organizowany w Bielsku-Białej był inicjatywą promującą miasto i jego włókienniczą historię. Z jednej strony przybliżał młodych, bielskich artystów, z drugiej był okazją do spotkania i poznania międzynarodowych artystów pracujących dla światowych marek.

Szczegóły wykonania

Przygotowaliśmy koncepcję oraz kompleksowo zrealizowaliśmy wydarzenie przy współpracy z Urzędem Miasta Bielsko-Biała i Muzeum Historycznym w Bielsku-Białej. Nasz zakres obowiązków obejmował: przygotowania ogólnych założeń, budżetowanie i pozyskanie środków na realizację, przygotowanie programu, zaproszenie polskich i zagranicznych artystów, zorganizowanie konkursów wraz z pozyskaniem ich jurorów i nagród dla zwycięzców, przygotowanie wystaw, przestrzeni pokazowej oraz warsztatowej, kompleksową obsługę Festiwalu w trakcie jego trwania oraz jego promocję. Wśród artystów pojawili się m.in. Frederick Heyman pracujący dla Kenzo, Mate Moro współpracujący z marką COS, a swój debiut na wybiegu miała marka Mr. Gugu & Miss Go.


OTRZYMAJ DARMOWEGO E-BOOKA!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać bezpłatnego e-booka dotyczącego organizacji konkursów na Facebooku. Zostawiając swój e-mail, od czasu do czasu otrzymasz od nas marketingowe newsy, ciekawe artykuły i porady dot. komunikacji.