fbpx

Galeria SFERA
Custom Publishing

1032 strony
120 000 łącznego nakładu
21000 odsłon wydania on-line
4500 packshotów
220 promowanych marek
152 zdjęcia z sesji promujących sklepy
150 reklamodawców zewnętrznych
38 modeli i modelek na planie
30 sesji zdjęciowych
1 sesja w technologii 360°

Projekt

Magazyn wydawany jest konsekwentnie od wielu lat przez największą na Podbeskidziu galerię handlową – Galerię SFERA. Nadrzędnym celem publikacji jest promocja marek, dostępnych w galerii. Magazyn dystrybuowany jest w nakładzie 15 000 egz. na terenie galerii, w ok. 350 wyselekcjonowanych punktach użyteczności publicznej w promieniu 50 km. Jego zasięg zwiększa dodatkowo wydanie on-line.

Szczegóły realizacji

Każdy numer “Modnej Sfery” odnosi się do konkretnej tematyki oscylującej wokół mody, urody, stylu życia i designu. Ponad 70-stronicowe wydanie z usztywnianą okładką i nowoczesną grafiką, pozwala na uzyskanie wysokiego wskaźnika czytelnictwa.
Szczegóły realizacji

Nasza agencja juz od 10 lat kompleksowo realizuje ten projekt – od koncepcji wydania, przez kontakt z najemcami, aż po redakcję tekstów, przeprowadzenie autorskich wywiadów (z dziennikarzami, projektantami marek, aktorami, celebrytami, itp.), zapewnienie oprawy graficznej i składu magazynu, zlecenie druku oraz przygotowanie magazynu w wersji on-line . Mocną stroną każdego numeru są autorskie sesje zdjęciowe (studyjne i plenerowe) odnoszące się do tematyki numeru, a docenione m.in. przez jurorów konkursu Szpalty Roku 2014.

Hasło najnowszego numeru magazynu: “Moda na Bielsko” nawiązuje do nowej linii kreatywnej, którą Galeria SFERA przedstawiła w maju. Jej celem było łączenie lokalności miasta z wielką modą oraz pokazanie galerii, jako lidera w swoim regionie. Aby wzmocnić przekaz kampanii, skupiliśmy się na trendseterach, gwiazdach i markach pochodzących z Bielska-Białej i okolicy. Również w ekipie realizującej sesję znalazły się osoby związane z tym regionem. Sesja zdjęciowa nawiązuje klimatem do włókienniczej historii miasta oraz jego pofabrycznej architektury.