fbpx

Galerie handlowe
Zakupy ze stylistką

6 edycji
62 salony
13 partnerów akcji
ponad 600 godzin zakupów
setki tysięcy zł obrotu

Projekt

Organizacja cyklu eventów “Zakupy ze stylistką” skierowanych do klienta marek premium.

Szczegóły projektu

Projekt, który skierowany był zarówno do śląskich galerii handlowych jak i poszczególnych marek premium, miał za zadanie podtrzymać zainteresowanie ofertą sprzedażową oraz pozyskać nowych klientów. Stanowił również doskonałą okazję do szkolenia personelu z zakresu obsługi klienta, technik sprzedaży oraz VM. Zorganizowane w ramach projektu akcje kompleksowo przygotowaliśmy od od koncepcji, przez komunikację z salonami i koordynację pracy stylistek, po podsumowania i wnioski kierowane do zarządu galerii i poszczególnych najemców. Zorganizowaliśmy m.in. 6 edycji “Zakupów ze stylistką”, w których wzięły udział damskie i męskie salony odzieżowe oraz salony z bielizną. Do każdego wydarzenia pozyskaliśmy partnerów, którzy wsparli akcję voucherami i kuponami rabatowymi dla klientów.

Do współpracy zaprosiliśmy doświadczone stylistki: m.in. Dorotę Papież, która prowadzi własne studio wizerunku, organizuje szkolenia z dress code’u dla korporacji oraz szkolenia sprzedażowe dla pracowników sieci handlowych; Kasię Olech-Oziembałę, która współpracuje z markami modowymi, prowadzi szkolenia oraz stylizuje sesje zdjęciowe do reklam i magazynów oraz Sophie Kulę – kostiumograf i stylistkę, która pracuje dla polskich magazynów modowych i stylizuje polskie gwiazdy, a także projektuje i nadzoruje kostiumy na planach reklam, teledysków czy filmów. Efekty? Setki klientów zadowolonych z przemyślanych zakupów oraz obroty salonów wyższe nawet o klikadziesiąt procent!

Wśród zadowolonych klientów znaleźli się m.in. CH Agora, CH Plejada Bytom, Galeria SFERA i Dalia.


OTRZYMAJ DARMOWEGO E-BOOKA!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać bezpłatnego e-booka dotyczącego organizacji konkursów na Facebooku. Zostawiając swój e-mail, od czasu do czasu otrzymasz od nas marketingowe newsy, ciekawe artykuły i porady dot. komunikacji.