fbpx

Everest Budownictwo
Produkcja

12 projektów zaproszeń
10 000 nakładu „company profile”
1200 gości sympozjów branżowych
268 projektów graficznych
23 zaproszonych prelegentów
20 projektów kalendarzy ściennych i biurkowych
23 projekty bilbordów

Everest Budownictwo

Firma budowlana, która od ponad 20 lat obsługuje rynek inwestorski na Śląsku, głównie w sektorze mieszkaniowym i przemysłowym. Dodatkowo firma zajmuje się inwestycjami deweloperskimi, w 2015 roku otrzymała Śląską Nagrodę Budownictwa.

Projekt

Od ponad 10 lat dla firmy Everest Budownictwo prowadzimy szereg działań marketingowych, głównie związanych z koncepcją komunikacji, obsługą graficzną oraz przygotowaniem eventów branżowych dla kontrahentów.

Szczegóły projektu

W ramach współpracy marketingowej przygotowaliśmy m.in. strategię komunikacji dla Osiedla Domów Szeregowych i mieszkań na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Zorganizowaliśmy kilkanaście branżowych sympozjów – każde w innej lokalizacji, o innej tematyce i z różnymi atrakcjami. Każdego roku wykonujemy dla klienta komplet materiałów promocyjnych i upominków dla jego partnerów biznesowych.


OTRZYMAJ DARMOWEGO E-BOOKA!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać bezpłatnego e-booka dotyczącego organizacji konkursów na Facebooku. Zostawiając swój e-mail, od czasu do czasu otrzymasz od nas marketingowe newsy, ciekawe artykuły i porady dot. komunikacji.