fbpx

MAGAZYNY FIRMOWE

Zastanawiasz się jak zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki i zatrzymać na dłużej uwagę potencjalnych klientów? Postaw na magazyn firmowy – stworzymy go dla Ciebie od podstaw!

Kompleksowo realizujemy magazyny firmowe i wydawnictwa custom publishingowe, dostosowane do strategii prowadzonej przez markę. Możesz nam zaufać, nasze projekty były wyróżniane przez Stowarzyszenie Content Marketing Polska.

"To, co podoba się Tobie lub grafikowi, nie jest ważne, gdy nie przynosi Ci konwersji"
Naomi Niles

Jak to wygląda w praktyce? 

Opracowujemy koncepcję pisma, projektujemy winietę i makietę, przygotowujemy przemyślane treści. Przeprowadzamy wywiady i pozyskujemy do współpracy gwiazdy, celebrytów oraz autorytety w różnych dziedzinach. Zajmujemy się redakcją, korektą i składem, a także tłumaczeniem, jeśli potrzebujesz wersji dwujęzycznej. Przygotowujemy materiał do druku, koordynujemy pracę drukarni. Zapewniamy wydanie także w wersji on-line.

Zobacz nasze realizacje w tym zakresie:

OTRZYMAJ DARMOWEGO E-BOOKA!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać bezpłatnego e-booka “Jak sprzedawać i budować relacje z klientem nie tylko w trudnych czasach“. Zostawiając swój e-mail, od czasu do czasu otrzymasz od nas marketingowe newsy, ciekawe artykuły i porady dot. komunikacji.