fbpx

DIGITAL MARKETING

79% Polaków korzysta z internetu, a 47% to aktywni użytkownicy mediów społecznościowych. Dzięki możliwościom digital marketingu możesz w tej ogromnej grupie odnaleźć swoich potencjalnych klientów, zbudować wśród nich świadomość Twojej marki, zaangażowane i zaufanie – a wszystko to z precyzyjnie targetowaną reklamą i analizą rezultatów. 

"Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego."
Brian Tracy

Jak to wygląda w praktyce?

Poznajemy Twój produkt i Twoich klientów – badamy ich oczekiwania, sprawdzamy, w jaki sposób podejmują decyzje zakupowe, gdzie szukają informacji o produktach, jakim językiem mówią. Analizujemy konkurencyjne marki, opracowujemy strategię dla Twoich produktów oraz spójny i autorski content: ciekawe grafiki oraz angażujące treści. Doceniamy wagę influencer marketingu. Selekcjonujemy nie tylko pod względem zasięgów, ale społeczności, jaką wokół siebie gromadzą, pasji i specyfiki działania dopasowanej do konkretnych produktów. Prowadzimy blogi firmowe, profile w social mediach, tworzymy strony i sklepy internetowe. Planujemy kampanie reklamowe i akcje niestandardowe, zwiększamy zasięgi poprzez cross-marketing, łączymy działania online i offline. 

 

OTRZYMAJ DARMOWEGO E-BOOKA!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać bezpłatnego e-booka “Jak sprzedawać i budować relacje z klientem nie tylko w trudnych czasach“. Zostawiając swój e-mail, od czasu do czasu otrzymasz od nas marketingowe newsy, ciekawe artykuły i porady dot. komunikacji.