fbpx

CUSTOM PUBLISHING

Custom publishing łączy techniki wydawnicze i reklamowe, czego efektem są m.in. magazyny w wersji drukowanej i on-line, katalogi firmowe, foldery czy albumy. Takie publikacje pozwalają na zaprezentowanie oferty w nietypowy sposób, zwiększenie świadomości istnienia marki i zbudowanie lojalności klientów.

Kompleksowo realizujemy magazyny custom publishingowe, dostosowane do strategii prowadzonej przez markę. Możesz nam zaufać, nasze projekty były wyróżniane przez Stowarzyszenie Content Marketing Polska.

Jak to wygląda w praktyce?

Opracowujemy koncepcję pisma, projektujemy winietę i makietę, przygotowujemy przemyślany content. Przeprowadzamy wywiady i pozyskujemy do współpracy gwiazdy, celebrytów oraz autorytety w różnych dziedzinach. Zajmujemy się redakcją, korektą i składem. Przygotowujemy materiał do druku, koordynujemy pracę drukarni. Zapewniamy wydanie także w wersji on-line.

Zobacz nasze realizacje:

  • Magazyn “Modna Sfera” wydawany przez największą galerię handlową na Podbeskidziu – Galerię SFERA (wyróżniony w konkursie Szpalty Roku 2014).
  • “#ShapeMeUp” magazyn marki Dalia Lingerie (wyróżnienie w konkursie Power of Content Marketing Awards – Szpalty Roku 2017)
  • Magazyn dla marki Q-BATH
  • Katalog marki ROY – New Basic in Tradition
  • Wszechsmaki. Kulinarna podróż” książka kucharska stworzona dla marki Czanieckie Makarony.
  • “PrimaTRIP” magazyn podróżniczy wydawany przez PBP Primapol.

OTRZYMAJ DARMOWEGO E-BOOKA!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać bezpłatnego e-booka “Jak sprzedawać i budować relacje z klientem nie tylko w trudnych czasach“. Zostawiając swój e-mail, od czasu do czasu otrzymasz od nas marketingowe newsy, ciekawe artykuły i porady dot. komunikacji.